Září 2023

Kapitánův vzkaz z láhve

Ahoj všem, co mají čas a chuť makat.
2. září dopoledne v 9:09 přijďte na základnu.
Je třeba:
– uklidit v kůlně, přebrat materiál
– připravit klubovnu na činnost …. už nám to začne, palubky, vymalování, srovnání materiálu, vybavení…

Uvítáme každou ruku, která se nebojí práce (skauti, skautky, roveři, rangers, oldskauti tky, vedoucí, přátelé, rodičovství…)

Těšíme se na vás!

V sobotu 2. 9. 2023 se sejdeme na skautské základně ve 13.00 hodin. Připravíme se na posezení s přáteli a dalšími zájemci o vodní skauting. Vezměte si s sebou: přezůvky, KPZ, sešit. DŠ, TJ bude zodpovídat za promítání fotografií a videí, ZŠ, BL, DGŠ za ukázku fotbalu, DH, HK za občerstvení, LT, ŠK za skautskou hru v Rudolfinu, MJ, HM za výstavu kronik, ES, AGŠ za uvítání návštěvy, provázení po základně a ŠK, MŽ za opékání špekáčků za základnou. V případě dotazů, volejte RT. Rozejdeme se v 15.30 hodin.

Za schůzku zodpovídá Renata.

V sobotu 9. 9. 2023 se sejdeme v 10.00 hodin uvnitř gotické stavby měřící něco přes 50 metrů. S sebou: tužku. Rozchod v 11. 00 hodin z farní zahrady. Za schůzku zodpovídá Zbyněk.

V sobotu 16. 9. 2023 se sejdeme na vlakovém nádraží ve 14.00 hodin. S sebou:  KPZ, sešit, pláštěnku, dobré boty do přírody, nůž, svačinu, špekáček, chléb, pití. Rozejdeme se na nádraží v 16. 00 hodin.

Za schůzku zodpovídá Zbyněk, Renata.

V sobotu 23. 9. 2023 se sejdeme ve 13.00 hodin před vlakovým nádražím. S sebou: láhev s pitím, spacák, karimatku, KPZ, sešit, bramboru, špekáček, chléb, pyžamo, hyg. potřeby, 50,- Kč. Vrátíme se v neděli v 11.00 hodin tamtéž.

Za schůzku zodpovídá Renata, Zbyněk, Dita, Lucka, Štěpán, Zdenda.

V sobotu 30. 9. 2023 se sejdeme ve 13.00 hodin před vlakovým nádražím. S sebou: KPZ, sešit, svačinu, pití. Rozejdeme se v 15.00 hodin na stejném místě.

Za schůzku zodpovídá Renata, Zbyněk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *