Leden

Junák – český skaut, středisko Goliath Přibyslav, z. s.

Leden vodních skautů Ledňáčků

Prosíme o úhradu členského příspěvku na kalendářní rok 2023 do konce ledna buď v hotovosti vedoucímu na schůzce, nebo platbou přes účet dle níže uvedených informací.

Číslo účtu:  256891214/0300

VS: rodné číslo

Poznámka: jméno a příjmení – registrace 2023 – 2. oddíl (v tomto případě prosím o informaci pomocí SMS, emailu Renatě)

ve výši dle registrační kategorie:

• Řádné členství bez časopisu: 500,- Kč
  • Řádné členství s časopisem: 520,- Kč (nelze do zahraničí)
  • Osoby nad 60 let a zdravotně či tělesně postižení:  300,- Kč

V sobotu 7. 1. 2023 se sejdeme ve 12.30 hodin na skautské základně, kde se převlečeme za krále, chasníky, pastýře, selky a podobně. Pokud chcete půjčit kostýmy – krále, břišní tanečnice, ovečku, sultána, ozvěte se do pátku Renatě.

Půjdeme na 13.00 hodinu na faru, kde dostaneme kasičku od bratra Michaela Omese a jako dobrovolníci pomůžeme s tradiční Tříkrálovou sbírkou.

S sebou: kostým, případně hudební nástroj a nacvičenou koledu My tři králové jdeme k vám (https://www.youtube.com/watch?v=b5uAVdUN3cY), pití, svačinu.

Rozchod od základny v 16.00 hodin.

Pro odvážné je za odměnu připravena přespávačka – přineste si spacák, pyžamo, hyg. potřeby, přezůvky a 50,-Kč na jídlo. Rozchod bude v neděli v 10.00 hodin.

Za schůzku zodpovídá Renata a Zbyněk

V sobotu 14. 1. 2023 sraz u základny ve 14:00 hodin.

S sebou: sešit, přezůvky, KPZ.

Rozejdeme se od základny v 15:30 hodin.

Podívejte se na info, které jsme si společně psali do sešitu.

Za schůzku zodpovídá Verča.

V sobotu 21. 1. 2023 se sejdeme u základny ve 13.00 hodin. Pokud bude sníh, půjdeme sáňkovat. Pokud nebude, bude náhradní program na základně. S sebou: boby nebo přezůvky, sešit, KPZ.

Rozchod v 15.00 hodin.

Za schůzku zodpovídá Stáňa a Bob.

V neděli 29. 1. 2023 se sejdeme před základnou ve 13.00 hodin. Pokud bude nepříznivé počasí, budeme uvnitř, jinak venku. Rozejdeme se od základny ve 14. 30 hodin.

Za schůzku zodpovídá Pepsi Zvolánek.                                    PF2023