PROSINEC LEDŇÁČKŮ

Srdečně Vás zveme 1. 12. 2022 na Vánoční jarmark do Brzkova!

Děkujeme všem rodičům, skautíkům a vedoucím, kteří se do akce zapojili… o výsledku sbírky dáme brzy vědět, poté zahájíme hlasování o adopci zvířátka na dálku.

Sobota 3. 12. 2022 – sejdeme se na základně ve 14.00 hodin, kde bude probíhat soutěž „Přibyslavský skaut má talent“. Každý z Vás si připraví vystoupení. Soutěžit se bude o bezva ceny.  Rozchod v 16.00 hodin.

Za schůzku zodpovídá: Stáňa, Bob a host

Pátek 9. 12. 2022 –  sejdeme se v 17.00 hodin na základně. S sebou: přezůvky, sešit, KPZ. Rozchod v 18.30 hodin.

Za schůzku zodpovídá Renata.

Pátek 16. 12. 2022 – sraz u základny v 19:00 hodin.

S sebou: hygienické potřeby, náhradní oblečení + oblečení a obuv na ven, pyžamo, spacák a karimatku, 60Kč, svítilničku na Betlémské světlo, dále 1 ručně vyrobený dárek (nikomu neurčený) a vánoční cukroví.

Beltémské světlo dorazí do Přibyslavi 17. 12. 2022 a dle rozvozového jízdního řádu to bude v čase 7:42 – 7:43 hodin ráno.

Rozchod od základny v sobotu v 11:00 hodin.

Schůzka je na přespání, prosím o účast děti, které budou přítomni po celou dobu schůzky.

Za schůzku zodpovídá Verča.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok plný zdraví, lásky, štěstí a školních či pracovních úspěchů i skautování přejeme našim skautíkům a celým jejich rodinám!