Tábor 2022

Cesta kolem světa

Vodní skautky a skauti z 2. a 9. oddílu střediska Goliath Přibyslav se vydali od 2. července na osm dní na putovní tábor po řece Sázavě. Díky dětské fantazii jsme společně navštívili Evropu, Asii, Austrálii, po odpočinku na Novém Zélandu jsme se přes Ameriku Afrikou vrátili do naší milované Evropy. Po cestě jsme zažívali různá dobrodružství, zahráli jsme si mnoho her, ochutnali různá jídla. Jazykové bariéry odstranili všichni včetně ukrajinských dětí.

Děkujeme všem rodičům za důvěru, dobrovolníkům Petru a Václavu Vykoukalům, Bohuslavu Losenickému a Jiřímu Vodovi za pomoc s organizací tábora.

Děkujeme za sponzorské dary panu Františku Pátkovi z Keřkova, firmě Amylon, a. s. Ronov nad Sázavou a za finanční podporu další činnosti vodních skautů firmě ACO Industries, k. s..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *