Nábor nových skautů

Od září 2020 bude probíhat nábor nových skautů do 2. oddílu vodních skautek a skautů.

Koukněte na naše webové stránky, facebook nebo se přijďte podívat na některou z našich sobotních schůzek a sami se pak rozhodnete, zda se k nám přidáte.

Zábava a spousta dobrodružství je zaručena.

Těšíme se na vás…….

Schůzky – každý týden se scházíme v klubovně, loděnici či v přírodě s kamarády, hrajeme hry a učíme se nové dovednosti.

Víkendové akce – skupinky dětí a vedoucích vyrážejí jednou měsíčně do přírody či na vodu, kde si díky spoustě her a dobrodružství procvičí své schopnosti a získají samostatnost.

Tábory – v létě je 7 – 14 dní vodácký putovní tábor.

Zahraniční aktivity – skauti mají přátele po celém světě, cestují, poznávají nové kultury, učí se jazykům v praxi.

Výzvy – náročnější zkoušky, kterými děti překonávají samy sebe – pro mladší například přespání pod širákem v lese, pro starší slanění do lodě, plavání různě dlouhých úseků.